CENTRUM MENTÁLNEHO ZDRAVIA MATKA

Psychiatrická ambulancia

V našej psychiatrické ambulancii sa zameriavame na poskytovanie vysoko kvalitnej starostlivosti pre pacientov s rôznymi psychiatrickými diagnózami. Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu psychiatrickú ambulanciu, ktorá vám poskytne individuálny prístup a zaručí kvalitnú starostlivosť, ste na správnom mieste.

Naši skúsení psychiatri sa venujú každému pacientovi individuálne a poskytujú mu komplexnú starostlivosť s dôrazom na jeho osobné potreby. Snažíme sa vytvoriť príjemné a pohodlné prostredie pre našich pacientov, aby sa mohli cítiť bezpečne a podporovaní.

V našej psychiatrické ambulancii ponúkame odbornú pomoc pri rôznych psychiatrických poruchách, vrátane depresie, úzkosti, závislostí a psychóz. Naši lekári sú pripravení poskytnúť pacientom všetky potrebné nástroje a riešenia na zlepšenie ich zdravia a kvality života.

Okrem toho sa zameriavame aj na prevenciu, aby sme pomohli pacientom predchádzať psychiatrickým poruchám a udržiavať si svoje duševné zdravie. Naša psychiatrická ambulancia ponúka kompletnú starostlivosť, ktorá zahŕňa diagnostiku, liečbu a terapiu.

Pri nás vám garantujeme kvalitnú a odbornú starostlivosť, ktorá je založená na dôvere a úcte k pacientovi. Nech už hľadáte pomoc pri akomkoľvek psychiatrickom probléme alebo si chcete udržať zdravie a prevenciu psychiatrických porúch, sme tu pre vás.

Ak potrebujete psychiatrickú ambulanciu, ktorá ponúka individuálny prístup a kvalitnú starostlivosť, neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme. Vaše zdravie a pohoda sú pre nás prioritou.

Na „Prvý kontakt“ je možné objednať sa až po konzultácii s MUDr. PharmDr. Evelin Karim Aziz, MPH na tel. čísle 0948 21 21 21 v pondelok, v stredu a štvrtok od 15.00-16.00 hod.

„Prvý kontakt“ zahŕňa; komplexné posúdenie zdravotného stavu, pred začatím liečby (kompletná anamnéza, orientačné posúdenie somatických a duševných porúch, stratifikácia liečebného plánu zaradenie pacienta do psychiatrickej alebo psychologickej ambulantnej starostlivosti, prípadne odoslanie pacienta na ďalšie laboratórne, zobrazovacie alebo odborné vyšetrenia – vypísanie žiadaniek, poučenie pacienta je spoplatnený sumou 39 eur.

Zmeniť termín vášho kontrolného vyšetrenia si môžete aj sami na www.ecasenka.sk po zadaní vyhľadávania slova “ matka“.

Ordinačné hodiny:

Pondelok:
6:00-08:00 odbery, podávanie injekcií
8:00 – 14.00
14.00 – 18:00 komplexné intervencie

Utorok:
6:00-8:00 odbery, podávanie injekcií
8:00-14:00

Streda:
6:00-08:00 odbery, podávanie injekcií
8:00 – 14.00

Štvrtok:
neordinujeme

Piatok:
6:00-08:00 odbery, podávanie injekcií
8:00 – 14.00